BrezelBros
Remek helyszín és barátságos személyzet, de a kávé valóban rossz volt – túlextrahált, gyenge minőségű szemekből, messze a specialty-től.
A BrezelBrosba csak kávéért mentem, ezért a többi kínálatról nem tudok nyilatkozni. Sajnos éppen a kávé volt az oka, amiért csalódottan távoztam. Forrázóan forró volt, nyilvánvalóan gyenge minőségű szemekből készítve – specialty kávéról szó sem volt. Extra tejet kellett vennem egy közeli boltból, hogy egyáltalán iható legyen.
Kár, mert a tér valóban szép, és a személyzet nagyon barátságos és segítőkész volt. Ennek a helynek van potenciálja. Ha jó kávét keresel, máshol érdemes nézelődni – de ha kellemes atmoszférát és növényi tejeket keresel, legalább azt megtalálod itt.
Remélem, a tulajdonosok javítják a kávé minőségét, mert egy nagyszerű hely összes többi összetevője már megvan. Egyelőre kezeld alacsonyabb elvárásokkal.
What works
- Barátságos személyzet
- Szép tér és hangulat
What to know
- Nagyon rossz kávé – forrázó és gyenge minőségű szemek
- Határozottan nem specialty kávé